21.11.2018 03:27:22

Argor Heraeus

Argor Heraeus SA

Švýcarská společnost Argor Heraeus SA, se sídlem v Mendrisiu, byla založena v roce 1951 a patří mezi nejvýznamější světové rafinéry vzácných kovů. Společnost se věnuje především zpracovávání zlata a zlatých slitků, ale také stříbra, platiny a palladia. Výrobní program společnosti se nezaměřuje pouze na zpracování drahých kovů, ale také na výrobu polotovarů pro průmysl (šperkařský a elektronický), výrobu mincí a medailí.

Tato soukromá společnost dosáhla v roce 1961 akreditace na londýnské burze drahých kovů LBMA (London Bullion Market Association)  na seznam výrobců zlata „good delivery“. Tento prestižní seznam produktů firem odpovídá nejvyšším kvalitativním standardům a jsou s důvěrou akceptovány obchodníky a burzy z celého světa.

Společnost Argor Heraeus  SA používá na svých produktech speciální dekorativní a ochranné označení KINEGRAM. Tento znak používá na zadní straně některých slitků, především v gramážích 1g, 2g, 5g, 10g, 20g a 1Oz. Uvedené označení je známo pod jménem KINEBAR.


zpět na Slovník pojmů

DOPORUČENÉ ODKAZY

www.minceazlato.cz - internetový obchod s investičním zlatem a stříbrem, prodej zlatých slitků, pamětních mincí a medailí

www.petrhanisch.cz - ateliérová i extériérová fotografie, fotografie na zakázku, malba, design, homestaging

www.mfart.cz - bytový design, návrhy a realizace interiérů bytových i nebytových prostor

 

 

 

Optimalizace webu MInceazlato.cz - PageRank.cz

VIPLOG database valid
katalog odkazů
SEO katalog

SEO webu sledují SEO nástroje.cz