23.10.2018 12:47:58

Zlato pro investory

 

Zlato pro investory

Zlato patřilo už od nepaměti mezi vyhledávané komodity. Fungovalo jako platidlo nejprve ve formě valounů nebo později jako mince. Díky své měkkosti se zlato využívalo pro ražbu mincí. Mezi nejznámnější zlaté mince počítáme zlatý dukát, který se razil v Čechách a platil po celé Evropě. 

Investiční slitky  Investiční mince  Smart mince České mincovny  Investiční medaile 


Investiční zlato je ideální nástroj pro investory, který uchovává hodnotu, navíc investiční zlato je osvobozeno od DPH. 


Investiční zlato -
 aktuální vývoj cen, zpravodajství vše na jednom místě. Více čtěte zde


A jak nakoupit investiční zlato?

V současné době existují prakticky dvě možnosti, jak investovat do zlata. První varianta je nákup fyzického zlata prostřednictvím seriózního prostředníka, ať už je to banka nebo obchod se zlatem (např. Minceazlato.cz). Druhou variantou je pak tzv. ETF, kde však nebudete vlastníky ani zlatého slitku či mince, ale pouze elektronické verze podílového listu. Obě varianty mají své výhody i nevýhody. Výhodou nákupu fyzického zlata je, že je stáváte vlastníkem zlaté cihly, mince, můžete ji mít u sebe a můžete s ní nakládat. Pokud zlato nakupujete u seriózního prodejce, máte jistotu jeho ryzosti a tedy i snadnější případný prodej. Naproti tomu ETF má větší likviditu, takže není třeba se bát prodeje. Investice do ETF je podobná investici do klasických akcií. s tím však souvisí i větší riziko větších propadů. 

 


DOPORUČENÉ ODKAZY

www.minceazlato.cz - internetový obchod s investičním zlatem a stříbrem, prodej zlatých slitků, pamětních mincí a medailí

www.petrhanisch.cz - ateliérová i extériérová fotografie, fotografie na zakázku, malba, design, homestaging

www.mfart.cz - bytový design, návrhy a realizace interiérů bytových i nebytových prostor

 

 

 

Optimalizace webu MInceazlato.cz - PageRank.cz

VIPLOG database valid
katalog odkazů
SEO katalog

SEO webu sledují SEO nástroje.cz